Boyalık Beach Hotel & SPA   İzmir  - Çeşme  - Çeşme

  • Yarım Pansiyon
  • 0 - 12 Yaş Ücretsiz

Fiyat Hesapla

Genel Bilgi

Ege'nin Avrupa'ya açılan markalarından Çeşme'de yer alan Boyalık Beach Hotel, deniz-kum-güneş üçlüsü ile mükemmel bir tatil vaat ediyor. Çeşme merkeze 2 km, Alaçatı'ya 4 km yakınlıkta olan Boyalık Beach Hotel'in İzmir Adnan Menderes Havalimanı'na olan uzaklığı ise 80 km.

 

118 Boyalık Oda, 104 Beach Oda ve 6 Villa olmak üzere toplam 228 oda ve 600 yatakla hizmet veren Boyalık Beach Hotel'de merkezi klima, telefon, fön makinesi, uydu yayınlı Flat TV, minibar, kasa, balkon ve kablosuz internet gibi donanımlar standarttır. Odalarda ayrıca çeşitli boyutlarda aynalar, özel banyo malzemeleri jaluzi gibi tatilinizi renklendirecek unsurlar da mevcut.

 

Dünya mutfağı konseptine sahip Boyalık Beach Hotel'de ödenen ücrete sabah kahvaltıları ve akşam yemekleri de dahil. Ayrıca temalı akşamlarda Alplenlander, Russian, Fish, International, Gala, Türk, Swiss, London, Asia, Romania, Italian, Barbakü, Etnik Anadolu, Latin gibi özel mutfaklardan seçkin lezzetler tadabilir, benzersiz manzaranızı daha da unutulmaz kılabilirsiniz.

 

Boyalık Beach Hotel, denize sadece yürüme mesafesindedir ve özel kumlu plajıyla Ege'nin maviliğini ve huzurunu sunar. Ayrıca tercihinize göre havuz yüzmeyi seçebilir, fitness merkezinde egzersiz yaptıktan sonra sauna, spa ve sağlıklı yaşam merkezinde ya da Türk hamamında dinlenebilirsiniz. Ayrıca masaj ve güzellik uygulamaları yaptırarak yenileneceğiniz Boyalık Beach Hotel'de Blue Opal, Pool Snack, Red Opal gibi barlarla eğlencenin sabahın ilk ışıklarına kadar sürmesini sağlayabilirsiniz.

Tesisin Konumu

Denize sıfır konumda bulunan otelimiz,Çeşme'nin şehir merkezi 2 km, Alaçatı'nın şehir merkezi ise 4 km uzaklıktadır. Ek ücret karşılığında, tesise 80 km mesafede bulunan İzmir Adnan Menderes Havalimanı'na havaalanı servisleri düzenlenebilir.

Sahil & Plaj

Tesisimizdeki Covid-19 Önemlemleri

Güvenli Turizm Sertifikası
Sosyal mesafeye ilişkin gerekli önlemler alınır, işaretlemeler yapılır ve plana uygun kapasiteden fazla misafir kabul edilmez.
Tüm Personele Corona Virüs Egitimi
En az 48 Saat Boş Bırakılmış Odalar
Periyodik Açık Alan Dezenfektasyonu
Periyodik Kapalı Alan Dezenfektasyonu
Tekstil Ürünleri 60 Derece Sıcaklıkta Yıkanıyor
En az 24 Saat Boş Bırakılmış Odalar
Ozon ve ULV Makineleri Ile Dezenfektasyon
Bağışıklık Sistemini Destekleyici Gıda ve İçecek
Depo ve Gıda Güvenligi Denetimi

Tüm Yorumlar Yeni Yorum