Budan Termal Spa Hotel & Convention Center   Afyonkarahisar  - Merkez  - Erkmen

Fiyat Hesapla

Genel Bilgiler

Budan Thermal SPA Hotel Convention Center, Afyon Otelleri arasında 28.100 m2 hizmet alanı + 17.500 m2 açık sahası, termal kaplıca, SPA, sağlık, şifa, eğlence hizmetleri, kongre merkezi ve sosyal tesisleri ile konuklarımızın beğenisine sunulmuştur. Budan Thermal SPA Hotel Convention Center, farklı bölgelerde bulunan termal olanakların veya farklı turizm işletmelerinde beğendiğiniz, ama hepsini bir otel ´de bulamadığınız sağlık, dinlenme, eğlence ve huzuru bir arada buluşturuyor.

Otel Konsepti

Budan Thermal SPA Hotel, sabah kahvaltısını ve akşam yemeğini açık büfe olarak servis ediyor. Sabah kahvaltısında geleneksel Türk kahvaltısı, akşam yemeğinde Türk ve dünya mutfaklarının lezzetleri misafirlere sunuluyor. Tesiste bulunan ala carte restoran, kapalı restoranda yemeklerinizi yiyebilirsiniz.

Oda Kahvaltı konaklamalarda, sabah kahvaltısı dışında alınan yiyecekler ücretli. Tesis genelinde alınan tüm içecekler ücretli.

Yarım Pansiyon konaklamalarda, sabah kahvaltısı ve akşam yemekleri dışında alınan yiyecekler ücretli. Tesis genelinde alınan tüm içecekler ücretli.

Hizmet Saatleri

07.00-10.00 Kahvaltı

08.00-24.00 Lobi Bar (Ücretli)

10.00-18.00 Termal Bar (Ücretli)

19.00-22.00 Akşam Yemeği

 

Ücretsiz Olanaklar

Tuz Odası, Buhar Odası, Asansör, Otopark, Mescid, TV Odası, Lobi, Kablosuz İnternet, Döviz Bozdurma, Hamam, Fitness Merkezi, Kapalı Termal Havuz (bay ve bayan ayrı),  Karma Kaydıraklı Havuz, Kapalı Havuz (karma), Sinema (çocuk ve yetişkin), Dart, Sauna, Çocuk Havuzu, Mini Kulüp (12.00-20.00 saatleri arası) Masa Tenisi

 

 Ücretli Olanaklar

Masaj, Çamaşırhane, Lobi, Bar, Kuaför, Emanet Kasası, Doktor, Hemşire, Balo Salonu, Fotoğraf Servisi, Telefon ve Faks Hizmeti, Alışveriş Merkezi, Toplantı Salonu, Araç Kiralama, Market, Oyun Salonu, Playstation, Bilardo, Spa Merkezi

Otel Hizmetleri

Budan Thermal SPA Hotel Convention Center; 134 Standart oda, 3 Connect oda, 8 Deluxe oda, 8 Corner Deluxe Suit oda, 2 King Suit oda, 2 bedensel engelli odası ile birlikte “157 oda, 450 yatak kapasitelidir.

Eğitim, seminer toplantıları, otomobil sergileme LANSMAN toplantılarına ve ulusal konser organizasyonlarına uygundur.

 

Oda Özellikleri

Standart Oda

Odalarımız zevkli tasarımı ve kullanım kolaylığı ile termal 5 yıldız hotel konforunu alışılmışın dışında yepyeni bir modernliğe taşımıştır. 28 metrekarelik standart odalarımızda, dinlenmeniz ve üretken olmanız için tüm detaylar düşünülmüştür. Geniş yataklarımızda rahaça dinlenecek, oturma alanındaki koltuklarda evinizdeki rahatlığı bulacaksınız. Canlı müzik eşliğinde açık büfe ve alacart lezzetli akşam yemekleri, zengin kahvaltılar, dinlendirici termal spa olanaklarıyla rahatlamak ve sağlık adına mükemmel bir misafirperverlik sizi bekliyor. Tüm konuklarımızı ayrıca atrium barda otelimizin belirlediği saatler arasında canlı piyano eşliğinde çay, kahve veya atıştırmalık ikramlarımız bekliyor olacak..

 

Deluxe Oda

Deluxe odalarımız zevkli tasarımı ve kullanım kolaylığı ile termal 5 yıldız hotel konforunu alışılmışın dışında yepyeni bir modernliğe taşımıştır 32 metrekarelik deluxe odalarımızda, dinlenmeniz ve üretken olmanız için tüm detaylar düşünülmüştür Geniş yataklarımızda rahatça dinlenecek, oturma alanındaki koltuklarda evinizdeki rahatlığı bulacaksınız Canlı müzik eşliğinde açık büfe ve alacart lezzetli akşam yemekleri, zengin kahvaltılar, dinlendirici termal spa olanaklarıyla rahatlamak ve sağlık adına mükemmel bir misafirperverlik sizi bekliyor Tüm konuklarımızı ayrıca atrium barda otelimizin belirlediği saatler arasında canlı piyano eşliğinde çay, kahve veya atıştırmalık ikramlarımız bekliyor olacak.

 

Corner Deluxe Oda

Corner Deluxe odalarımız, zevkli tasarımı ve kullanım kolaylığı ile termal 5 yıldız hotel konforunu alışılmışın dışında yepyeni bir modernliğe taşımıştır. 40 metrekareden başlayan deluxe odalarımızda, dinlenmeniz ve üretken olmanız için tüm detaylar düşünülmüştür. Geniş yataklarımızda rahatça dinlenecek, oturma alanındaki koltuklarda evinizdeki rahatlığı bulacaksınız. Canlı müzik eşliğinde açık büfe ve alacart lezzetli akşam yemekleri, zengin kahvaltılar, dinlendirici termal spa olanaklarıyla rahatlamak ve sağlık adına mükemmel bir misafirperverlik sizi bekliyor. Tüm konuklarımızı ayrıca atrium otelimizin belirlediği saatler arasında canlı piyano eşliğinde çay, kahve veya atıştırmalık ikramlarımız bekliyor olacak.

 

Engelli odası

Engelli konuklarımız için tasarlanmış odalarımızın kullanım kolaylığı ve zevkli tasarımı ile termal 5 yıldız hotel konforunu alışılmışın dışında yepyeni bir modernliğe taşımıştır. 28 metrekarelik engelli odalarımız 1. katımıza ve asansöre en yakın bölgeye konumlamıştır. odanızda tüm ihtiyaçlarınızı kimsenin yardımı olmadan giderebilmeniz ve üretken olabilmeniz için tüm detaylar düşünülmüştür. Yataklarımızda rahatça dinlenecek, oturma alanındaki koltuklarda evinizdeki rahatlığı bulacaksınız. Canlı müzik eşliğinde açık büfe ve alacart lezzetli akşam yemekleri, zengin kahvaltılar, dinlendirici termal spa olanaklarıyla rahatlamak ve sağlık adına mükemmel bir misafirperverlik sizi bekliyor.

Spa & Wellness

Tesiste bulunan SPA bölümünde; hamam, fitness merkezi, buhar odası, tuz odası ve sauna ücretsiz; doktor balıklar, ozon sauna, özel aile banyoları, ayak detoksu, masajlar, bataklık mağarası ve kil banyosu ise ücretli olarak hizmet veriyor.

Çocuk/Bebek

Tesiste çocuk misafirler için; çocuk havuzu, çocuk animasyonu, çocuk oyun alanı ve Mini Club bulunuyor.

Tesiste çocuk bakıcısı ücretli olup, yoğunluğa göre hizmet veriyor.

Tüm Yorumlar Yeni Yorum