Thassos Adası Turu 3 Gece Ege'de Mavi ve Yeşilin eşsiz dansının tadına varacağınız 3 gece konaklamalı Thassos Adası Turu

  • Yurt İçi Tur
  • 4 Gece, 5 Gün
  • Otobüs ile gidiş dönüş
  • İstanbul Çıkışlı
  • İstanbul Dönüşlü
199.00 den itibaren

GEZİLECEK YERLER

Thassos Adası

Fiyat Hesapla

1. Gün - İstanbul'dan Hareket

23:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi

23:30 Mecidiye köy migros önü

23:59 incirli ömür plaza

00: 30 Beylikdüzü Marmara park avm

( Silivri ve sonrasından binecek misafirlerin rezervasyon esnasında bilgi vermesi  gerekmektedir ) önünden hareket ile Thassos adası turumuza başlıyoruz.


2. Gün - Thassos adası - La Scala Beach- Pachis beach

Gece yarısından sonra varacağımız İpsala sınır kapısında pasaport işlemleri için sıraya giriyor ve işlemlerimizi yaptırıyoruz . Türk kapısından geçişimizin ardından serbest bölgede ki free shopda kısa bir alış veriş molası veriyoruz. Alış veriş sonrası Yunan kapısına hareket ediyor, gümrük işlemlerini yaptırıyor ve yolculuğumuza devam ediyoruz . sabah saatlerinde ulaşacağımız kavala yakınlarında ki dinlenme tesisimizde kahvaltı için mola veriyoruz . Kahvaltı sonrasında Thassos adasına gitmek üzere limana hareket ediyoruz. Limanda ki feribotlara binip yaklaşık 35 dakika sürecek yolculuğun ardından Thassos adasına varıyoruz. Thassos adasına varışımızın ardından adanın en meşhur plajlarından biri olan La scala beach e gidiyoruz. Burada vereceğimiz serbest zamanda misafirlerimiz denizin kumun ve güneşin tadını çıkarabilirler. Plaj girişleri ücretsizdir , misafirler sadece plajda adlıkları yiyecek içeceklerin ücretini öder. La scala beach de ki serbest zamanımızın ardından otelimize geçip odalarımıza yerleşiyoruz. Akşam dileyen misafirlerimiz için ücretsiz olarak limaneria ya gece turumuz olacaktır. Saat 8 de otelden ayrılıp gece 11 30 a kadar limaneria merkezde  kalıyoruz . Sonrasında otelimize dönüp dinlenmeye geçiyoruz.

 


3. Gün - Thassos Adası - Aliki Beach - Giola - Taverna Gecesi

3. Gün - Thassos Adası - Aliki Beach - Giola - Taverna Gecesi

Sabah Otelde alacağımız kahvaltının ardından dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenleyeceğimiz Aliki Beach- Giola Turumuzu katılabilirler. ( 10 euro ) Otelden ayrılmamızın ardından ilk  olarak adanın ünlü plajlarından Aliki beach  gidiyoruz. Plaja varışımızın ardından serbest zaman . (şezlong şemsiye ücretleri  3-5 euro arasında değişiklik göstermektedir veya restaurantlardan yemek yerseniz şezlong şemsiye ücreti ödemiyorsunuz ) Dileyen misafirlerimiz rehberimiz eşliğinde Aliki beach de ayrıca antik liman , antik mermer ocağı ve yürüyüş yolunu da görebilir.  Aliki beach den saat 16:00 da ayrılarak Giola ya gidiyoruz. Giola ya ulaşmak için ana yolun kenarında otobüsten inip yaklaşık 20 dk lık bir yürüyüşün ardından Giolaya varıyoruz. Giolada havuz-denizde yüzmek için 1 saatlik zaman veriyoruz. Verilen serbest zamanın ardından tekrardan otobüsümüze yürüyüp otelimize doğru dönüşe geçiyoruz. Dileyen Misafirlerimiz için ekstra olarak Yunan taverna turu düzenlenecektir. Zengin fix menü ( deniz ürünleri ağırlıklı 2 alkollü içecek ) kişi başı 35 eurodur.  Akşam 8 de otelden ayrılıp eğlencenin sonlanmasının ardından gece 12-1 arası otelimize dönüşe geçiyoruz.


4. Gün - Thassos Adası - Makryammos Beach - Marble Beach

Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından dileyen misafirlerimiz için Marble ve Makryammos Beach Turları düzenlenecektir .  Kişi başı 20 euro dur. Turumuza başlamamızın ardından ilk olarak  marble Beach e gidiyoruz. Mermer ocaklarından dökülen taş ve kumlardan oluşan beyaz plaj marble beachin tüm dünyada meşhur olmasını sağlamıştır. Marble beachde vereceğimiz fotoğraf ve deniz molasının ardından ( 2 saat – fazlası önreilmez ) makryammos beach e gidiyoruz. Makryammos beach de şezlong şemsiye ücreti 3-5 euro arasındandır ve büyük bir tesis olduğu için her zevke uygun yiyecek ,  içecek ve konfor yer almaktadır. makryamoss beach de ki deniz kum güneş keyifini tamamladıktan sonra otelimize geçiyoruz.  Akşam dileyen misafirlerimiz için ücretsiz olarak Potos a gece turumuz olacaktır. Saat 8 de otelden ayrılıp gece 11 30 a kadar Potos merkezde  kalıyoruz . Sonrasında otelimize dönüp dinlenmeye geçiyoruz.


5. Gün - Thassos Adası - Golden Beach - Panagia Köyü- İstanbul

Sabah otelde yapacağımız kahvaltının ardından valizlerimizi otelden alıp aracımıza yerleştiriyoruz ve otelde ayrılıyoruz. Dileyen misafirlerimiz için Ekstra olarak Golden beach ve panagia köyü turu yapılacaktır ( 10 euro ) . Ekstra turumuza katılmayacak misafirlerimiz için Limenas merkezde serbest zaman verilecektir. Turumuza katılan misfirlerimiz ile ilk olarak Golden beach e gidiyor ve deniz kum güneş keyfi için serbest zaman veriyoruz . saat 15:00 a kadar sürecek serbest zamanımızın ardından Golden beach den ayrılıp Thassos adasının ilk yerleşim merkezi olan Panagia Köyüne gidiyoruz.  Kuzu çevirme ve kokeriçi ile ünlü bu koyde yemek ve alış veriş için serbest zaman veriyoruz . Serbest zamanın ardından panagia köyünden ayrılıp limana geçiyor ve feribota binerek istanbula doğru dönüşe geçiyoruz.  Pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından türkiyeye geçiyoruz. Yolculuğumuzun sonunda siz misafirlerimizi aldığımız  noktalara bırakarak vedalaşıyoruz.

 

 

 

FİYATA DAHİL HİZMETLER

Lüks araçlarla ulaşım

Araç içi soğuk sıcak ikramlar ve atıştırmalık yiyecekler

3 gece secilen otelde konaklama

Profesyonel rehberlik hizmeti

Sınır geçiş ücretleri

Feribot bileti

 

FİYATADA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

Yurt dışı seyahat sigortası ( 15 Euro )

Yunanistan vize ücreti ( 140 Euro ) ( Vize Hizmeti satın alan misafirlerimize yurt dışı seyahat sigortası hediye edilir )

Ekstra turlar

Otelde yapılan kişisel harcamalar


Dönem